Kuba

Chcete cestovať po Kube, ale nechcete masový organizovaný zájazd? Chcete ostať na takom mieste počas cesty, ktoré sa Vám zapáči, tak dlho ako chcete? Chcete spoznať pravých kubáncov, alebo u nich aj bývať? Chcete rady od kubánskeho sprievodcu a jeho pomoc? Chcete mať istotu a bezpečnosť, ale zároveň voľnosť na tomto Ostrove slobody?
CK BONVIVÁN vám zabezpečí privátne ubytovanie, kubánskeho sprievodcu, pomôže s prenájmom auta, poradí s itinerárom cesty a poskytne priamo na ostrove kontaktnú osobu, ktorá Vám umožní spoznať tú pravú Kubu. Viacero spokojných skupín, ktoré s nami cestovali a spoznávali Kubu, sú nám potvrdením, že táto ponuka je to, čo tu chýbalo.

Ponuka Kuba

Pre informácie o cene nás prosím kontaktujte.

Celoročne

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive