Ostrov Lefkáda

Spoznajte ostrov Lefkáda – európsky Karibik
Najčistejšie more a pláže v Európe – Nezabudnuteľná scenéria – Súkromie, pohodlie, zábava

Lefkáda nie je iba obyčajná dovolenka, je to neopakovateľný zážitok. Ostrov Lefkáda je súčasťou súostrovia v Iónskom mori, ktoré obmýva západné brehy Grécka. Každoročne privíta stovky návštevníkov, aj napriek tomu sa však považuje za menej známe miesto. Avšak tí, ktorí Lefkádu už navštívili, vedia, že sa sem budú chcieť vracať znova a znova.
Typickou scenériou Lefkády sú zeleňou porastené vrchy, útulné zátoky a panenské pláže lemované morom s pestrou paletu modrej – od blankytného cez azúrový až po tyrkysový odtieň. Prekrásna scenéria, pohostinnosť miestnych ľudí, tradíciou dýchajúce dedinky a mestá robia z tohto ostrova osudové miesto.

KOMPLETNÁ PONUKA OSTROVA LEFKÁDA:

Ponuka Ostrov Lefkáda

Pre informácie o cene nás prosím kontaktujte.

Celoročne

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive