Last Minute inak

Last minute je pojem zvyčajne používaný cestovnými kanceláriami ako ponuka pobytov tesne pred termínom zájazdu, ktoré zostali nezaplnené. Sú zvyčajne ponúkané so zľavou, čo je bezpochyby výhodné ako pre klientov, tak aj pre cestovnú kanceláriu. Dá sa to aj inak.


Vytvorte si Váš vlastný “Last minute”! Ak ste sa rozhodli ísť na dovolenku na poslednú chvíľu, alebo v termíne nie štandardnom v zmysle ponuky cestoviek, ste na správnom mieste. Chcete dovolenku na týždeň od stredy do pondelka? Chcete kombináciu pobytu pri mori so špecifickými zážitkami či výletmi? Nech sa páči, napíšte nám Vašu predstavu a my Vám pomôžeme zrealizovať Vaše sny.

 

KAMKOĽVEK?: PONUKU POBYTOV LAST MINUTE nájdete tu

EXOTIKA: PONUKU POBYTOV LAST MINUTE nájdete tu

EURÓPSKY GOLF: PONUKU GOLFOVÝCH POBYTOV nájdete tu

 

 

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive