O nás

Vitajte na stránkach cestovnej kancelárie BONVIVÁN, vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Chcete prežiť príjemné chvíle s rodinou, priateľmi alebo kolegami? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie?

V takom prípade ste na správnom mieste!

Prečo práve Bonviván?
Pretože toto slovo obsahuje spojenie pôžitkárstva a cestovateľstva. A aj preto, že je pre nás potešením Vám pripraviť Váš nový cestovateľský pôžitok takmer na počkanie. Zabezpečíme všetko, čo potrebujete a čo súvisí s aktívnym aj pasívnym cestovným ruchom:
– rezerváciu leteniek

– dovolenky s rodinou

– dovolenky s priateľmi

– firemné cesty a eventy

– golfové zájazdy

– adrenalínové zážitky

– cesty na mieru podľa Vašich požiadaviek do celého sveta

Vždy Vám poradíme pri výbere podľa Vašich preferencií, poznáme to čo ponúkame.

Nenašli ste v našej ponuke presne to, čo ste hľadali?
Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom, prípadne si u nás dohodite osobné stretnutie a o Váš cestovateľský zážitok bude dobre postarané!

Kontaktná adresa

Staré Záhrady 3, 82105 Bratislava
Email : info(a)ckbonvivan.sk

IČO: 45 653 275
DIČ: 202 307 33 49

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive