Golf Marbella

by bonvivan | April 18, 2012 4:30 pm

Ponúkame vám nový zážitok z hry na krásnych ihriskách v okolí mesta Marbella na juhu Španielska v oblasti Costa del Sol, nazývaného tiež Costa del Golf. Všetky ponúkané ihriská sa nachádzajú medzi mestami Marbella a Gibraltár.

Ubytovanie je zabezpečené v príjemnom hoteli Atalaya Park Golf Hotel&Resort**** v Marbelle s polpenziou formou bohatého a pestrého bufetu a skorými raňajkami pre early-bird golfistov. Hotel má vnútorný a vonkajší bazén a prístup na vlastnú pláž, ako aj osvetlené cvičné golfové plochy. Poloha hotela umožňuje dobrú dostupnosť 22 golfových ihrísk v okruhu 40 km, z toho 14 v okruhu 10 km od hotela.

Ponúkame vám možnosť vychutnať si 3/4-dňový, 5-dňový, 7-dňový alebo 9-dňový golfový zájazd.

Môžete si vybrať z týchto aktuálne ponúkaných ihrísk:
18 JAMKOVÉ
Los Flamingos Old Course
Alferini (Los Flamingos New) Course
Tramores Golf Course
La Cala – America Course
La Cala – Europa Course
La Cala – Asia Course
Finca Cortesin Course
Alcaidesa Links Course
Alcaidesa Heathland Course
Atalaya Old Course
Atalaya New Course

27 JAMKOVÉ
La Quinta – Courses A, B, C

V prípade vášho záujmu o hru na iných ihriskách (napr. Los Naranjos) vám radi vyhovieme a tento váš výber zahrnieme do ponuky.

V zájazdoch je uvažovaná aj možnosť výletu do Gibraltáru, ak si zvolíte pre hru golfu po ceste tam ihriská v Alcaidesa Golf klube.

V cene sú zahrnuté: ubytovanie 4* hotel s polpenziou, golfové fee na všetkých ihriskách a prenájom buggy na niektorých ihriskách podľa zvoleného balíka.

V cene nie sú zahrnuté: transfer Bratislava-Viedeň, priama letenka Viedeň-Malaga-Viedeň, transfery na letisko a ihriská/prenájom automobilu, prenájom buggy na niektorých ihriskách podľa zvoleného balíka.

Extra požiadavky: Pre doobedné herné časy – hráči s HCP min. 36, na ihrisku Los Flamingos s HCP min. 27 a na ihrisku Finca Cortesin s HCP min. 22.

Source URL: https://www.ckbonvivan.sk/golf/golf-marbella