Salsa na Kube

14-dňový skupinový zájazd za tancom na Kube Vám umožňuje kombinovať latinsko-americké tanečné lekcie s popoludňajšími výletmi so sprievodcom po Kube, od starej Havany až po Trinidad.


Termíny: na vyžiadanie

1. deň: Prílet do Havany

Prílet a transfer z letiska do hotela Havana Comodoro.

2. deň: Havana Vieja

o 9:00 h. Vás vyzdvihne sprievodca a zavedie do školy Sprachcaffe. Váš kubánsky tanečný partner a náš hlavný inštruktor Vás zavedie do sveta rytmu a hudby na Kube. Na konci lekcie absolvujete výlet do historického centra Starej Havany. Obed sa koná v typickej kubánskej reštaurácii. Popoludní navštívite komunitný projekt Casa del Tango. Večer je voľný program.
3. deň: Cintorín Colón a pamätník Jose Marti.

Po dopoludňajších lekciách salsy pôjdete na návštevu cintorína Colón, ktorý je jedným z najväčších na svete. Tam objavíte unikátny rad sochárskych a architektonických exponátov postavených pred viac ako storočím s úžasnou rozmanitosťou štýlov. Návšteva Plaza de la Revolucion sa bude konať v popoludňajších hodinách – symbol kubánskej revolúcie a od roku 1959 scéna revolucionárskych akcií a demonštrácií. Po návrate do hotela je večer voľný program.

4. deň: Playas del Este

Po dvoch hodinách tanečného kurzu v dopoludňajších hodinách, pôjdete na výlet do Playas del Este v popoludňajších hodinách. Tieto pláže sa nachádzajú  30 minút jazdy od Havany na severovýchodnom pobreží. Budete relaxovať na krásnom mieste s viac než 10 km pásom bieleho piesku.

5. deň: Cabaret Parisien

Ráno budete pokračovať vo svojej tanečnej lekcii, a potom v popoludňajších hodinách budete mať možnosť preskúmať Havanu na vlastnú päsť. V noci si vychutnáte kubánsku show s mnohými umelcami a hudobné vystúpenia v kabarete Parisien v hoteli Nacional de Kuba.

6. deň: Casa de la Musica

Po lekcii salsy, po tom ako sa naučíte nové pohyby a kroky, budete mať možnosť zistiť ako Vám to ide v Casa de la Musica so živou kubánskou kapelou salsy.

7. deň: Patio de la rumba

V popoludňajších hodinách navštívite Patio de la rumba, centrum Conjunto Folklorico Nacional, čo je veľmi zaujímavá ľudová kubánska spoločnosť. Budete mať možnosť sledovať špeciálne tanečné výkony afro-kubánskej hudby, kde ste samozrejme vítaní aby ste sa zapojili. Po návrate do hotela máte večer voľný program.
8. deň: Trinidad

Pôjdete do Trinidadu, tretej dediny založenej na Kube Španielmi v roku 1514. Trinidad bol dôležitým mestom na spojnici medzi mestami Santiago de Cuba a Havana od prvých rokov od svojho založenia. Neskôr to bolo jedno z najväčších centier rozvoja výroby cukru na ostrove, dnes je tiež pamiatkou UNESCO. Po ceste sa zastavíte v Cienfuegos na obed. Ubytovanie v hoteli Las Cuevas a voľný program.

9. deň: Casa de la Trova

Dnes pôjdete na prehliadku mesta. V noci môžete navštíviť La Casa de la Trova, open-air bar, kde hudobníci hrajú v plnom prúde a budete mať možnosť zabaviť sa s miestnymi ľuďmi a ich tradičnou kubánskou hudbu.

10. deň: Voľný čas

Tento deň môžete využiť na prechádzky po dláždených uliciach Trinidadu alebo môžete ísť na pláž Playa Ancon na karibskom pobreží Južného Trinidadu.

11. deň: Návrat do Havany

Na poludnie návrat do Havany. Ubytovanie v hoteli Comodoro s raňajkami v cene.

12. deň: Múzeum

Po raňajkách návrat k lekcii salsy počas dopoludňajších hodín. V popoludňajších hodinách môžete navštíviť múzeum alebo továreň rumu v meste.

13. deň: Rozlúčka s Kubou

Budete mať svoju poslednú tanečnú lekciu. Vo večerných hodinách bude špeciálna večera na rozlúčku v reštaurácii La Floridana s kokteilom podávaným v piano-bare po jedle.

14. deň: Odchod z Havany (v závislosti od dostupných letov alebo Vašich individuálnych požiadaviek).

Ak máte záujem, môžete túto ponuku kombinovať so službami ponuky Autentická Kuba alebo pobytom na pláži Varadero. Pre viac informácii nás kontaktujte.

<- späť

mapa

Celoročne

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive