Prečo Bonviván?

Bonviván, francúzsky aj anglicky bonvivant, je označenie pre človeka, ktorý si dokáže užívať život naplno. Hovoríme o gurmánovi, svetákovi, pôžitkárovi. Človeku, ktorý si vie dokonale vychutnať lahodné jedlo a nápoje, s radosťou sa vydať na nepoznané miesta a obohatiť tak svoj život o zážitky, ktoré mu prinesú v prvom rade radosť a pôžitok.

Za ľudí s takouto charakteristikou sa považujeme aj my, tím cestovnej kancelárie BONVIVÁN. Preto je aj naša ponuka zostavená z miest a zážitkov, ktoré sme vyskúšali na vlastnej koži a chceme sa o ne podeliť. Sľubujeme, že v našej ponuke štýl dovolenky typu – autobusom a s paštétou – nenájdete.

Doprajeme vám radosť zo spoznávania svetových miest aj z iného uhla pohľadu, či už pôjde o kulinárske cesty v Toskánsku a na Ukrajine, golf v Portugalsku, biele pláže a kite surfing na prekrásnej Lefkáde, kvetový festival na Madeire, alebo o iné zážitky.

Ak aj vy o sebe môžete povedať – SOM BONVIVÁN – vítame vás, ste na správnom mieste.

Kontaktná adresa

Staré Záhrady 3, 82105 Bratislava
Email : info(a)ckbonvivan.sk

IČO: 45 653 275
DIČ: 202 307 33 49

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive