Avra Beach hotel

by bonvivan | February 7, 2012 1:04 pm

Ak hľadáte tiché, jednoduché a komfortné ubytovanie s vlastnou plážou v pokojnom prostredí bez hluku dopravy a zároveň dobrou dostupnosťou promenády mesta s obchodmi, reštauráciami, barmi alebo diskotékami, vyberte si z našej ponuky hotel Avra Beach v mestečku Nidri na ostrove Lefkáda. Nidri je vzdialené len 16 km od mesta Lefkáda (Lefkas) a 36 km od medzinárodného letiska Aktion Preveza.

Avra Beach hotel nachádza na konci slepej ulici končiacej pri pláži, len 100 metrov od hlavnej cesty s mini marketom a pekárňou a 400 metrov od promenády s prístavom v centre mestečka Nidri.

Avra Beach hotel je umiestnený medzi rozložitými platanmi so záhradou okolo hotelovej taverny s terasou pri vlastnej čistej kamienkovej pláži s výhľadom na privátne ostrovy Madouri básnika Valaoritisa a Scorpios magnáta Onasisa. Pohostinnosť rodinného hotela postaveného v roku 1993 spolu s unikátnou krásou prírody ostrova Lefkáda sú pre vás zárukou nezabudnuteľnej dovolenky.

Všetky izby v Avra Beach Hotel sú priestranné a vybavené dvoma posteľami, chladničkou, stropným ventilátorom, rozmerným balkónom (s výhľadom na letovisko, hory alebo s malým bočným výhľadom smerom na more) a kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a umývadlom. Dispozícia izby umožňuje objednanie dodatočnej postele. V cene ubytovania sú zahrnuté kontinentálne raňajky vrátane gréckych špecialít. V celom areáli hotela je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Trezor v priestore recepcie je zadarmo.

Zamestnanci Avra Beach hotela sú k dispozícii pre hostí každý deň od 7,00 ráno až do polnoci. Izby sú upratované denne a uteráky sú menené dvakrát týždenne. Hotel poskytuje bezplatné parkovanie a ponúka prenájom bicyklov, skútrov či automobilu.

Source URL: https://www.ckbonvivan.sk/ubytovanie/avra-beach-hotel