‹ Späť na ponuku ubytovania

Reid’s Palace 5* hotel

Hotel sa nachádza v západnej časti mesta Funchal, cca 10 min chôdze od jeho centra. V okolí tohto luxusného hotela nájdete množstvo reštaurácii a barov. Má samostatný vstup do mora.


Popis hotela:
Hotel Reid’s Palace je jedným z najluxusnejších hotelov na Madeire s bohatou tradíciou. Je vhodný pre náročných klientov, čo dokazuje aj fakt, že tu kedysi prebývala cisárovná Sissi a neskôr sa tu usadil aj jej syn. Hotel si ponechal tradície a aj naďalej ponúka zaujímavosti, ako napríklad Tea Time/Afternoon Tea servírovaný v starom čínskom porceláne.

Vybavenosť a služby:
Návštevník má k dispozícii lobby s recepciou, výťah, bridžovú a hraciu miestnosť, knižnicu, biliardovú miestnosť, denný video program v salóne 28, Reid`s butik, Cocktail Bar, Čajovú Terasu – podávanie tradičného poobedného čaju, Pool Terrace, The Garden Room, The Dining Room, taliansku reštauráciu Villa Cipriani, Les Faunes reštauráciu s nádherným nočným panoramatickým výhľadom na Funchalskú zátoku a prístav, Brisa do Mar reštauráciu podávajúcu kreatívnu regionálnu kuchyňu pod nočnými hviezdami, 2 bazény so slanou vodou (1 vyhrievaný a 1 na úrovni mora so vstupom do mora), 1 bazén so sladkou vodou (vyhrievaný), 2 tenisové kurty (zadarmo), windsurfing (v lete zadarmo), rybárčenie, potápanie, fitnesscentrum, saunu, parnú izbu, SPA – každá miestnosť v kúpeľoch má výhľad na oceán a vlastnú súkromnú terasu. Vnútorno – vonkajší dvojposteľový apartmán na terapie ponúka dokonca aj svoje vlastné jacuzzi. Lekcie tanca, ochutnávka vína, vodná gymnastika a lekcie portugalčiny sú takisto k dispozícii.

Ubytovanie:
Charming izba: útulná miestnosť s veľkou manželskou posteľou, určená pre dve osoby. Má približne 19 m2 a ponúka čiastočný výhľad na more a na záhradu z drobného balkónu.
Superior izba: s rozlohou 26 m2, s balkónom a výhľadom na more/do záhrady, king size posteľou alebo 2 oddelenými posteľami.
Classic izba: s rozlohou 23 m2, s king size posteľou alebo 2 oddelenými posteľami.

Strava:

  • Raňajky alebo polpenzia
  • Raňajky formou bufetu alebo kontinentálne
  • Večera večera à la carte vo vyhlásenej hotelovej reštaurácii alebo formou bufetu v The Dining Room.

 

od 160€

osoba/deň

Ponuku vám radi prispôsobíme na mieru. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte formou online formulára. Máte záujem o túto ponuku?


CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive