‹ Späť na ponuku ubytovania

San Nicolas Resort 4*

Elegancia, luxus, súkromie. Krásy Lefkády, ostrova básnikov, dokonale spoznáte v luxusnom rezorte San Nicolas, postavenom nad morom a obklopenom bujnou zeleňou. Hotel bol navrhnutý tak, aby ponúkol návštevníkom čo najväčší komfort s nadštandardnými službami. Prekrásny výhľad na okolitú krajinu a more, cit pre interiérový dizajn majiteľky a pohostinnosť miestnych vytvárajú ideálne miesto pre rodiny s deťmi, páriky či novomanželov.


Hotel leží v ľavej časti zálivu Mikros Gialos, priamo pod dedinkou Poros. Tá je vzdialená len 29 km od hlavného mesta Lefkáda (Lefkas) a 13 km od kozmopolitnej dedinky Nidri. Dostupnosť hotela je veľmi dobrá aj vďaka tomu, že ostrov Lefkáda je jediný ostrov spojený mostom s vnútrozemím Grécka.

Rezortu dominuje veľký vonkajší bazén s dĺžkou 25 metrov. V jeho bezprostrednej blízkosti je tiež bezpečný bazén pre deti, bar na občerstvenie a reštaurácia Mare e Monti, v ktorej si návštevník môže vychutnať nielen miestne špeciality, ale aj stredomorskú kuchyňu a detské menu. Pochutnajú si tu tiež vyznávači zdravého životného štýlu či vegetariáni.

Všetky izby a apartmány v hoteli boli navrhnuté tak, aby ponúkli výhľad na to najkrajšie z okolitej krajiny. Od neuveriteľne modrého Iónskeho mora až po súostrovie Arkády či ostrovy Ithaka a Kefalónia. Majestátny výhľad je jeden z dôvodov, prečo si toto miesto zamilujete a budete sa sem chcieť vracať.

Okolie ale i samotný hotel pôsobia elegantne a to aj vďaka minimalistickému štýlu, v ktorom bol rezort vybudovaný. Prírodné materiály s prevahou dreva a kameňa pôsobia veľmi jemne a navodzujú pravú atmosféru dovolenkového odpočinku.

 

To isté platí aj pre samotné izby a apartmány. Harmonické prelínanie dizajnových prvkov a doplnkov vychádza v ústrety požiadavkám párov alebo
rodín, ktoré hľadajú súkromie, odpočinok a služby na vysokej úrovni.

 

 

 

Lietadlom Vnútroštátne lety z letísk v meste Solún (Thessaloniki Macedonia International Airport), na ostrovoch Korfu, Kefalonia, Zakynthos a Kréta do letiska Aktion – Preveza Interational Airport (PVK). Autom:
  • Atény – Lefkáda: 385 km, cez mýtne stanice Aspropyrgos, Corinth a Rion. V Rione si môžete zvoliť prechod cez most alebo cestu trajektom prechádzajúcim cez Antirrion. Následne sa vydáte cestou cez Agrinio, Amfilohia, Vonitsa na ostrov Lefkáda (5,5 hodiny).
  • Thessaloniki – Lefkáda: 410 km, cez Kozani, Grevena, Ioannina, Preveza, Aktion (podmorský tunel) na Lefkádu (5,5 hodiny).
  • Igoumenitsa – Lefkáda: 140 km, cez Preveza, Aktion (podmorský tunel) na Lefkádu (2, 5
hodiny).
Obdobie   pobytu:

01.05.12   -30.05.12

01.06.12 -30.06.12

01.07.12 -14.07.12

14.07.12 -29.08.12

30.08.12-16.09.12

16.09.12-30.10.12

Apartmán Deluxe   Double 140,-   € 160,-   € 190,-   € 260,-   € 220,-   € 140,-   €
Apartmán Family   Suite loftový s privátnym   Jacuzzi 240,-   € 280,-   € 300,-   € 370,-   € 320,-   € 240,-   €
Apartmán Deluxe   Suite 2-izbový s   privátnym bazénom 340,-   € 420,-   € 430,-   € 580,-   € 430,-   € 360,-   €
Doplatok   za dieťa do 5 rokov v Deluxe Double

+25,- €

Uvádzané ceny za ubytovanie sú za celý objednaný apartmán vrátane raňajok bez ohľadu na počet osôb v rámci ubytovacej kapacity apartmánu. Pre informácie ohľadne rozšírených možností stravovania nás prosím kontaktujte. Hotel je vybavený krytým parkoviskom, 25m vonkajším plaveckým bazénom s priľahlým barom, bazénom pre deti, privátnou plážou s mólom, priľahlým barom a ležadlami so slnečníkmi, reštauráciou a biliardovou herňou. Prístup na internet je v celom hoteli bezplatný. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, bezpečnostnou schránkou, minibarom a satelitnou televíziou.
od 70€

osoba/deň

pri pláži


Ponuku vám radi prispôsobíme na mieru. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte formou online formulára. Máte záujem o túto ponuku?


CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive