‹ Späť na ponuku ubytovania

Vila Gale 4* hotel

Hotel sa nachádza v malebnej dedinke Santa Cruz, približne 17 km od Funchalu. Je vzdialený len 400 m od centra dedinky priamo pri kamenistej pláži a pobrežnej promenáde s obchodmi, barmi a reštauráciami v blízkom okolí. Neďaleko je aquapark, golfové ihrisko a športové centrum.


Popis hotela:
Hotel Vila Gale 4* bol postavený v roku 2006 a má skvelú polohu. Je pôsobivou kombináciou elegantnej modernej architektúry a nezameniteľnej atmosféry ostrova. Umožňuje dokúpiť si program all inclusive. Má bezbariérový prístup v celom areáli, priamy prístup na promenádu a malú pláž s čiernym vulkanickým pieskom.

Vybavenosť a služby:
vstupná hala s recepciou, parkovisko, 3 reštaurácie, bary, Wi-Fi pripojenie v okolí recepcie zadarmo, detský kútik, konferenčné centrum, spoločenská miestnosť s biliardom, vnútorný a vonkajší vyhrievaný bazén, terasa s ležadlami a slnečníkmi, fitness centrum, rímske termálne kúpele, vírivka, sauna, parný kúpeľ a masáže.

Ubytovanie:
komfortné, všestranne vybavené izby, s výhľadom na pevninu, s dvomi samostatnými posteľami alebo dvojlôžkom, sociálnym zariadením a s balkónom alebo terasou. Možnosť objednania jednej prístelky je len pre niektoré izby. Izby s čiastočným alebo úplným výhľadom na more sú za príplatok.

 

od 35€

osoba/deň

Ponuku vám radi prispôsobíme na mieru. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte formou online formulára. Máte záujem o túto ponuku?


CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive