Toskánsko

Objavte kulinárske špeciality a vzrušenie zo skúseností ochutnávky vína! Dozviete sa, ako variť v Toskánskom štýle a urobíte dojem na známych s pôvodnou toskánskou miskou. Tento zájazdový balík kombinuje jedlo, víno, umenie a kultúru.


Ponuka:

Kurzy varenia

Citybreak Florencia

Ponuka Toskánsko

Zobraziť všetky pobyty v tejto destinácii v našej aktuálnej ponuke Toskánsko.

Reálie (Toskánsko)

Florencia je niečo zvláštne, stúpa z krásnej krajiny Toskánska ako žijúci kus histórie. Dokonca aj tie najobyčajnejšie ulice alebo budovy sú umeleckým dielom samé o sebe a demonštrujú jednoduchú klasickú krásu, ktorá definuje renesanciu. Všade, kam sa otočíte, uvidíte diela Michelangela, Donatella, Brunelleschiho a veľa ďalších diel zlatého veku Talianska. Dve slová charakterizujú taliansku kuchyňu: sviežosť a región. Hlavná vec je mať na pamäti, že podstatou stravovania v Taliansku je to, že jedlo je nesmierne dôležité pre každodennú rutinu krajiny. Taliani vidia jedlo ako príležitosť socializovať sa a príprave a konzumácii jedál venujú dostatok času, aby tak zabránili problémovému tráveniu. Porcie sú zvyčajne veľké a predlžujú čas obeda.


Celoročne

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive