Destinácia Kuba

Chcete cestovať po Kube, ale nechcete masový organizovaný zájazd. Chcete ostať na takom mieste počas cesty, ktoré sa Vám zapáči, tak dlho ako chcete? Chcete spoznať pravých kubáncov, alebo u nich aj bývať? Chcete rady od kubánskeho sprievodcu a jeho pomoc? Chcete mať istotu a bezpečnosť, ale zároveň voľnosť na tomto Ostrove slobody?


CK BONVIVÁN vám zabezpečí privátne ubytovanie, kubánskeho sprievodcu, pomôže s prenájmom auta, poradí s itinerárom cesty a poskytne priamo na ostrove kontaktnú osobu, ktorá Vám umožní spoznať tú pravú Kubu. Viacero spokojných skupín, ktoré s nami cestovali a spoznávali Kubu, sú nám potvrdením, že táto ponuka je to, čo tu chýbalo.

 

Kuba, aktuálne ponuky:

Autentická Kuba

Salsa na Kube

CK BONVIVÁN

Staré Záhrady 3
821 05
Bratislava
info(a)ckbonvivan.sk

Naše destinácie

Kuba
Mexiko
Portugalská Madeira
Grécka Lefkáda

Vitajte v CK BONVIVÁN

Vytvorenej pre pôžitkárskych cestovateľov. Radi spoznávate nové miesta, ľudí, kultúru, chute aj vône? Alebo hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ktorí milujú cestovanie tak ako my?

Copyright © 2009 - 2014 CK BONVIVÁN and respective owners. All rights reserved. [] CK BONVIVÁN is not responsible for the content of external Internet sites. Design by beehive